Возврат товара

Повернення товару належної якості протягом 14 днів.

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». У період 14 днів, не враховуючи дня покупки, можна оформити повернення товару за умов: товар не був у експлуатації; збережені всі пломби та ярлики; цілісність комплекту та упаковки не порушена; збережений гарантійний талон і документ, який підтверджує оплату; виріб не належить до переліку товарів неналежної якості, повернення яких обмежено рішенням Кабінету Міністрів України (постанова від 19 березня 1994 року №172).

Компанія-продавець, яка приймає товар на повернення, залишає за собою право перевірити його на цілісність та якість, а також відмовити у поверненні у разі пошкодження, наявності ознак користування товаром або невірно наданих документів на повернення.

Перелік товарів належної якості, що не підлягають поверненню.

Згідно ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» закріплено вичерпний перелік товарів належної якості, що не підлягають поверненню, а саме:

лінійний та листковий металопрокат, трубна продукція, пиломатеріали, погонажні (плінтус, наличник), плитні матеріали (дереволокнисті та деревостружкові плити, фанера) і скло, нарізні або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником).


Повернення товару від юридичної особи та фізичної особи – підприємця.

Повернення товару від юридичної особи або фізичної особи – підприємця (надалі – ФОП) можливе у за адресою м. Херсон, вул. Робоча, 64-А або дистанційно у розподільчому центрі через компанію-перевізника «Делівері» чи «ІнТайм». Товар, який повертається, повинен бути належної якості, без ознак експлуатації, мати збережений товарний вигляд і споживчі властивості, а також не належати до товарів, що не підлягають обміну та поверненню. Для повернення товару юридична особа або ФОП має надати: накладну на повернення товару із круглою печаткою компанії, де вказано її реєстраційний номер; лист на повернення коштів на фірмовому бланку із круглою печаткою компанії, яка повертає товар; видаткову накладну (копію); товар, який повертається, належної якості. У накладній на повернення мають бути зазначені інформація про компанію, яка повертає товар, її реквізити та кому він повертається. Номенклатура та вартість товару повинні повністю збігатися з назвою та вартістю у видатковій накладній, яка була видана разом із товаром. Лист на повернення коштів повинен бути встановленого зразка на фірмовому бланку компанії з круглою печаткою. Юридична особа або ФОП із товаром, який повертається, та підготовленими документами на повернення має звернутися до офісу за адресою м. Херсон, вул. Робоча, 64-А. Повернення товару через перевізника
«Делівері» чи «ІнТайм» можливе тільки після перевірки правильності заповнення документів і підтвердження ТОВ «Дом Сайдинга». Компанія-продавець, яка приймає товар на повернення, залишає за собою право перевірити його на цілісність та якість, а також відмовити у поверненні у разі пошкодження, наявності ознак користування товаром або невірно наданих документів на повернення. Щодо питань повернення товару юридичною особою або ФОП звертайтеся за електронною адресою domaksua@gmail.com чи за номером 0552-42-52-02.